ביטוח נסיעות לחו”ל – פספורטכארד

ביטוח נסיעות לחו”ל

passportcard-vigodsky

מבוטח/ת יקר/ה,

 בתוך תכנון נסיעה לחו”ל תחום ביטוח הנסיעות נתפס תמיד כפרט קטן עליו יש לסמן “וי” בטרם היציאה מהארץ, ברב המקרים, הכיסוי והשירות שעוטף אותו אינם נבדקים לעומק אם בכלל עד לרגע האמת.

כמיטב המסורת ותחושת האחריות שלנו כלפי לקוחותינו, סוכנות ויגודסקי מגישה לך את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק הביטוח, מותאמים לצרכיך האישיים, על כן, חברנו ל-PassportCardTM הכרטיס המגנטי לביטוח נסיעות והננו מגישים לך את ההזדמנות ליהנות ממהפכה אמיתית בתחום ביטוח הנסיעות המתבססת על הטכנולוגיה המתקדמת בעולם. השירות ניתן על גבי כרטיס מגנטי המקנה לך יתרונות הייחודיים ל-PassportCardTM:

  • CASHLESS במקום לשלם עבור השירות הרפואי מכספך בחו”ל, לחזור לישראל, למלא טופס תביעה ולחכות שחברת הביטוח תחזיר לך את הכסף… השימוש ב- PassportCard™ מאפשר לך לקבל את השירות בחו”ל מבלי שתצטרך להוציא כסף מהכיס, הכרטיס המגנטי ישלם עבורך את החשבון הרפואי מיד.
  • לראשונה בישראל PassportCard™ הכרטיס המגנטי לביטוח נסיעות פוטר אותך מתשלום השתתפות עצמית בכל שירות רפואי שתקבל בחול.
  • מוקד רפואי 24 שעות ביממה שילווה אותך ויסייע לך בקבלת השירות הרפואי במדינה זרה.

 מה זה PassportCard™?

 PassportCard™ ביטוח הנסיעות לחו”ל המתקדם והחדשני ביותר פועל באמצעות כרטיס מגנטי אישי, המשמש כאמצעי תשלום ישיר ומידי לספקי שירות רפואי בעולם, על פי בחירתך החופשית ובחיוב ישיר, ללא מימון ביניים – .Cashless

  • הטכנולוגיה המתקדמת מבטלת את הצורך בטפסים ובירוקרטיה באישור התביעה.
  • הכרטיס המגנטי נותר ברשותך לשימושים חוזרים בכל נסיעותיך לחול. הפעלת הביטוח לפני כל נסיעה באמצעות מוקדשירותPassportCard™ ,  או באמצעות אתר האינטרנט, או באמצעות ממשק סמארטפוןפשוטה וקלה.

סוכנות ויגודסקי הינה משווק מורשה של PassportCardTM

לנוחיותכם, תוכלו להוריד את הברושור ללקוח, או את עלוני המידע הבאים, בהם מפורטים עיקרי הפוליסה:

PassportCard – עלון מידע לתרמילאי

PassportCard – עלון מידע לנוסע המתמיד

PassportCard – עלון מידע לתייר